[3. HRL SJEVER] SENIORI U OSLABLJENOM SASTAVU UPISALI PORAZ U NEDELIŠĆU

24 lis

021

Po već poznatom scenariju, rukometaši Koprivnice Hangar 18 i ovaj puta odlaze na gostovanje bez većeg dijela seniora. Unatoč ovoj činjenici rukometaši Koprivnice Hangar 18 odigrali su u Nedelišću, odličnu utakmicu. Prvi dio sve dok je bilo snage, do 23.minute, imali su prednost i kontrolu rezultata. Umor je donio i pad koncentracije nekoliko vezanih pogrešaka, što su domaćini iskoristili i na odmor otišli sa 3 pogotka prednosti (13:10). Nastavak donosi ravnopravnu igru i Koprivnička ekipa polako sustiže prednost domaćina koja u 45.minuti iznosi samo jedan pogodak (20:19). Igralo se „gol za gol“ do 52.minute i rezultata 23:22 ali Koprivnica ponovo pada i zadnjih 7 minuta gubi rezultatom 4:1, što daje Nedelišću i konačnu prednost od +4(27:23).    Neupućeni će se pitati, kako umor i pad koncentracije ali bolji poznavaoci ekipe Koprivnice Hangar 18 primjećuju, da je u prvih 7 igrača, njih četvorica koji gotovo i ne treniraju, a ukupno gledajući imaju jedan ili nijedan trening tjedno. Iako je već peto kolo lige, Koprivnica Hangar 18 još uvijek nije odigrala utakmicu u kompletnom sastavu.  Da pojednostavnimo, zamislite samo kako bi zvučao orkestar, koji na svaki koncert dođe sa drugim muzičarima?!