KALENDAR

sij.
19
Sub
VRBA 2019 @ Koprivnica
sij. 19 @ 09:30 – 17:30

09:30  RUKOMET 2008 (2x15min)

10:00  OTVORENJE TURNIRA
– pozdravni govor
10:30  RK Koprivnica-NOA  –  KK Csurgoi-2
11:30  Tungsram SE Nagykanizsa  –  RK Maribor Branik-2 

12:30  REVIJALNA UTAKMICA /VETERANI (2x20min)

13:30  utakmica za 3. mjesto
15:00  pobjednici za 1. i 2. mjesto 

16:20  PODJELA NAGRADA I ZATVARANJE TURNIRA

velj.
2
Sub
Dječaci A, 08.krug @ Vidovec
velj. 2 @ 10:00 – velj. 3 @ 18:00

08. krug – 1.HRLDA-Sjever

RK Koprivnica-NOA-1 – RK Vidovec
RK Koprivnica-NOA-2 – RK prelog
RK Vidovec – RK Koprivnica-NOA-2
RK prelog – RK Koprivnica-NOA-1

Seniori, 14.kolo @ Rugvica, Zagreb
velj. 2 @ 12:00 – velj. 3 @ 20:00

14.kolo – 2.HRL-SJever

RK Rugvica – RK Koprivnica-NOA

velj.
9
Sub
Dječaci B, 06.krug @ Garešnica
velj. 9 @ 10:00 – velj. 10 @ 18:00

06.krug – 1.HRLDB-Sjever

RK Garešnica – RK Koprivnica-NOA-2
RK Daruvar – RK Koprivnica-NOA-1
RK Koprivnica-NOA-1 – RK Garešnica
RK Koprivnica-NOA-2 – RK Daruvar

Seniori, 15.kolo @ Koprivnica
velj. 9 @ 14:00 – velj. 10 @ 20:00

15.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – RK Trnovec

velj.
16
Sub
Dječaci A, 09.krug @ Koprivnica
velj. 16 @ 10:00 – velj. 17 @ 18:00

09. krug – 1.HRLDA-Sjever

RK Ivančica-Ivanec – RK Koprivnica-NOA-1
GRK Varaždin 1930 – RK Koprivnica-NOA-2
RK Koprivnica-NOA-1 – GRK Varaždin 1930
RK Koprivnica-NOA-2 – RK Ivančica-Ivanec

Seniori, 16.kolo @ Ivanec
velj. 16 @ 12:00 – velj. 17 @ 20:00

16.kolo – 2.HRL-SJever

RK Ivančica-Ivanec – RK Koprivnica-NOA

velj.
23
Sub
Dječaci B, 07.krug @ Varaždin
velj. 23 @ 10:00 – velj. 24 @ 18:00

07.krug – 1.HRLDB-Sjever

RK Koprivnica-NOA-2 – GRK Varaždin 1930
RK Koprivnica-NOA-1 – RK Ivančica-Ivanec
GRK Varaždin 1930 – RK Koprivnica-NOA-1
RK Ivančica-Ivanec – RK Koprivnica-NOA-2

Ml.kadeti, 06.krug @ Koprivnica
velj. 23 @ 10:00 – velj. 24 @ 18:00

06.krug – 1.HMKRL-Sjever

RK Ivančica-Ivanec – RK Koprivnica-NOA
GRK Varaždin 1930 – RK Ludbreg
RK Ludbreg – RK Ivančica-Ivanec
RK Koprivnica-NOA – GRK Varaždin 1930

Seniori, 17.kolo @ Koprivnica
velj. 23 @ 12:00 – velj. 24 @ 20:00

17.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – RK ZG Dubrava

ožu.
2
Sub
Dječaci A, 10.krug @ Čakovec
ožu. 2 @ 10:00 – ožu. 3 @ 18:00

10. krug – 1.HRLDA-Sjever

RK Koprivnica-NOA-2 – MRK Čakovec-1
RK Koprivnica-NOA-1 – MRK Čakovec-2
MRK Čakovec-2 – RK Koprivnica-NOA-2
MRK Čakovec-1 – RK Koprivnica-NOA-1

Seniori, 18.kolo @ Čakovec
ožu. 2 @ 12:00 – ožu. 3 @ 20:00

18.kolo – 2.HRL-Sjever

MRK Čakovec – RK Koprivnica-NOA

ožu.
9
Sub
Dječaci B, 08.krug @ Koprivnica
ožu. 9 @ 10:00 – ožu. 10 @ 18:00

08.krug – 1.HRLDB-Sjever

RK Ludbreg – RK Koprivnica-NOA-2   0:10
RK Čakovec – RK Koprivnica-NOA-1
RK Koprivnica-NOA-2 – RK Čakovec
RK Koprivnica-NOA-1 – RK Ludbreg   10:0

Ml.kadeti, 07.krug @ Ludbreg
ožu. 9 @ 10:00 – ožu. 10 @ 18:00

07.krug – 1.HMKRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – RK KTC
RK Ludbreg – RK Trnovec
RK KTC – RK Ludbreg
RK Trnovec – RK Koprivnica-NOA

Seniori, 19.kolo @ Koprivnica
ožu. 9 @ 12:00 – ožu. 10 @ 20:00

19.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – GRK Varaždin 1930-2

ožu.
16
Sub
Dječaci A, 11.krug @ slobodni
ožu. 16 @ 10:00 – ožu. 17 @ 18:00
Seniori, 20.kolo @ Ludbreg
ožu. 16 @ 12:00 – ožu. 17 @ 20:00

20.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Ludbreg – RK Koprivnica-NOA

ožu.
23
Sub
Dječaci B, 09.krug @ Varaždin
ožu. 23 @ 10:00 – ožu. 24 @ 18:00

09.krug – 1.HRLDB-Sjever

RK Vidovec – RK Koprivnica-NOA-2   0:10
RK Varaždin – RK Koprivnica-NOA-1
RK Koprivnica-NOA-2 – RK Varaždin
RK Koprivnica-NOA-1 – RK Vidovec   10:0

Ml.kadeti, 08.krug @ Vidovec
ožu. 23 @ 10:00 – ožu. 24 @ 18:00

08.krug – 1.HMKRL-Sjever

RK Vidovec – RK Koprivnica-NOA
RK Varaždin – RK Ludbreg
RK Koprivnica-NOA – RK Varaždin
RK Ludbreg – RK Vidovec

Seniori, 21.kolo @ Koprivnica
ožu. 23 @ 12:00 – ožu. 24 @ 20:00

21.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – MRK Sesvete-2

ožu.
30
Sub
Dječaci A, 12.krug @ Koprivnica
ožu. 30 @ 10:00 – ožu. 31 @ 18:00

12. krug – 1.HRLDA-Sjever

RK Koprivnica-NOA-1 – RK Čazma
RK Koprivnica-NOA-2 – RK Bjelovar
RK Čazma – RK Koprivnica-NOA-2
RK Bjelovar – RK Koprivnica-NOA-1

Seniori, 22.kolo @ Petrinja
ožu. 30 @ 12:00 – ožu. 31 @ 20:00

22.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Petrinja – RK Koprivnica-NOA

tra.
6
Sub
Dječaci B, 10.krug @ Koprivnica
tra. 6 @ 10:00 – tra. 7 @ 18:00

10.krug – 1.HRLDB-Sjever

RK Koprivnica-NOA-2 – RK Bjelovar-2
RK Koprivnica-NOA-1 – RK Bjelovar-1
RK Bjelovar-2 – RK Koprivnica-NOA-1
RK Bjelovar-1 – RK Koprivnica-NOA-2

Ml.kadeti, 09.krug @ Prelog
tra. 6 @ 10:00 – tra. 7 @ 18:00

09.krug – 1.HMKRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – MRK Čakovec
RK Ludbreg – RK Prelog
MRK Čakovec – RK Ludbreg
RK Prelog – RK Koprivnica-NOA

Seniori, 23.kolo @ Koprivnica
tra. 6 @ 12:00 – tra. 7 @ 20:00

23.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – RK Dubrava-2

tra.
13
Sub
Dječaci A, 13.krug @ Križevci
tra. 13 @ 10:00 – tra. 14 @ 18:00

13. krug – 1.HRLDA-Sjever

RK Koprivnica-NOA-2 – RK KTC
RK Koprivnica-NOA-1 – RK Marof
RK KTC – RK Koprivnica-NOA-1
RK Marof – RK Koprivnica-NOA-2

Seniori, 24.kolo @ Velika Gorica
tra. 13 @ 12:00 – tra. 14 @ 20:00

24.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Zagorica – RK Koprivnica-NOA

tra.
27
Sub
Seniori, 25.kolo @ Garešnica
tra. 27 @ 12:00 – tra. 28 @ 20:00

25.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Garešnica – RK Koprivnica-NOA

svi.
4
Sub
Dječaci A, 14.krug @ Koprivnica
svi. 4 @ 10:00 – svi. 5 @ 18:00

14. krug – 1.HRLDA-Sjever

RK Garešnica – RK Koprivnica-NOA-2
RK Daruvar – RK Koprivnica-NOA-1
RK Koprivnica-NOA-1 – RK Garešnica
RK Koprivnica-NOA-2 – RK Daruvar

Ml.kadeti, 10.krug @ Ludbreg
svi. 4 @ 10:00 – svi. 5 @ 18:00

10.krug – 1.HMKRL-Sjever

RK Bjelovar – RK Koprivnica-NOA
RK Garešnica – RK Ludbreg
RK Koprivnica-NOA – RK Garešnica
RK Ludbreg – RK Bjelovar