[TURNIR] ODLIČNI NASTUPI NA TURNIRU “BJELOVARSKI KESIZUBAC”

19 tra
DJEČACI “B”
U Bjelovaru je 17. i 18.04.2017. održan Međunarodni rukometni turnir “Bjelovarski Kesizubac” gdje su dječaci Rk Koprivnice-Hangar 18, rođeni 2006/07. u konkurenciji od 10 ekipa osvojili 3.mjesto. U grupi su pobijedili Rk Bjelovar 2 i Rk Zenicu te tijesno izgubili od Rk Rudara koji je kasnije i osvojio turnir.

U 1/4 finala svladali su Maksimir Pastelu, a u 1/2 finalu izgubili od domaćina Bjelovara.
U borbi za 3.mjesto pobijedili su Rk Daruvar. Treba pohvaliti dječake na borbenosti i srčanosti, odigrali su odličan turnir i veseli što su svi imali priliku pokazati što znaju i mogu.
Hvala i roditeljima koji su velika potpora sa tribina i prate nas odličnim navijanjem. Pohvale i domaćinu na odlično organiziranom turniru.
Rk Koprivnica-Hangar 18 – Rk Daruvar 10:7
Nakon turnira čeka nas zadnje prvenstveno kolo u kojem smo domaćini (29. ili 30.04.) i potvrda plasmana na Završnicu PH.
Pozivamo Vas da dođete na tribine podržati naše dječake i budete njihov “osmi” igrač.
MLAĐI KADETI

Rukometaši 2002. godišta sudjelovali su na Uskršnjem turniru Bjelovarski Kesizubac u Bjelovaru. Suparnici u skupini bili su Varaždin, Osijek i Čazma. Momci su pobijedili Čazmu ali izgubili od Osijeka i Varaždina. Plasmanom kao 3.najbolji u skupini odigrali su 1/4 finalnu utakmicu ponovno sa Varaždinom i izgubili. U borbi za 5. mjesto igrali su protiv spomenutog Osijeka protiv kojeg su vodili cijelu utakmicu i fenomenalno odigrali obranu ali su na kraju izgubili nesretno 10:9. Na kraju naši dečki igrali su protiv Virovitice za 7. mjesto, ali ekipa Virovitice nije došla pa je naša ekipa zauzela 7.mjesto.