[1.HRLDA] ODLIČNOM IGROM DO POBJEDA PROTIV VARAŽDINA 1930 I IVANČICE IVANEC

5 ožu

Dječaci rođeni 2004. godine i mlađi, pod vodstvom trenera Pranjića, u subotu su u Ivancu odigrali dvije utakmice desetog kruga 1. HRLDA Sjever.

Prva utakmica po rasporedu bila je protiv GRK Varaždina 1930, trećeplasirane ekipe 1. HRLDA Sjever. Naši momci odigrali su fantastičnu utakmicu, gdje je rezultat bio napet samo na početku. Ključni trenutak dogodio se odmah na početku drugog poluvremena kada su naši mladi rukometaši napravili seriju 5:0 te se odvojili na velikih 9 razlike. Do kraja utakmice odigrali su mirno i koncentrirano, te su osvojili dva vrijedna boda, pobjedivši rezultatom 19:27.

U drugoj utakmici, protiv Ivančice Ivanec, naši su dječaci pobijedili, teže od očekivanog, rezultatom 19:21. Lošija obrana i puno promašenih zicera skoro su nas koštali bodova protiv domaćina. Pobjednik se odlučio tek pet minuta prije kraja kada su naši rukometaši otišli na 3 razlike. Do kraja su domaćini uspjeli samo smanjiti rezultat.

Naši mladi rukometaši ovim pobjedama približili su se samom vrhu tablice, a za dva tjedna na domaćem terenu očekuju ih novi izazovi. Dolaze Vidovec i Varaždin.

GRK Varaždin 1930 – RK Koprivnica – Hangar 18      19:27 (8:12)
RK Ivančica Ivanec – RK Koprivnica – Hangar 18       19:21 (11:10)

RK Koprivnica – Hangar 18: Canjuga, Sabolec; Deković, Evačić 21(4), Hemetek 6(1), Ivačić, Jadan 5, Jakupanec, Kovačić, Medvarić, Mikačić 4, Miklošić 3, Pranić, Sinković 9, Zovko. Trener: Antonio Pranjić