[1. HRLDA] TIJESAN PORAZ OD VARAŽDINA 1930, POBJEDA PROTIV IVANČICE IVANEC

24 lis

20161023_110031

Dječaci rođeni 2004. godine i mlađi, pod vodstvom trenera Pranjića, jučer su na domaćem terenu odigrali dvije utakmice trećeg kruga 1. HRLDA Sjever. U prvoj utakmici protiv Varaždina 1930 mogli smo vidjeti odličan početak naših mladih rukometaša. Ušli su furiozno u utakmicu, te su nakon svega par minuta vodili 4:0. Kod rezultata 7:2 za naše momke, gosti se lagano bude i do kraja poluvremena rade seriju 1:6. Na odmor se otišlo neriješenim rezultatom. Bilo je 8:8. U stanci je bio dogovor poboljšati obranu, koncentraciju u fazi tranzicije, te svesti broj tehničkih grešaka na minimum. U nastavku se igralo gol za gol do 35. minute kada naši uspijevaju otići na dva gola prednosti, bilo je 12:10. Ubrzo nakon tog ostajemo s igračem manje u polju što su gosti iskoristili. Minutu i pol prije kraja rezultat je bio 12:12. Gosti su imali napad, te su postigli pogodak. Ostalo je 30-ak sekundi do kraja utakmice. Naši su nakon time-outa izradili čistu situaciju za gol no nažalost, lopta je otišla preko gola. Prevelik broj promašenih “zicera” i tehničkih grešaka u fazi tranzicije koštao nas je bodova u ovoj utakmici. Preostaje nam još jače raditi na sebi kako bi što prije ispravili te greške.

U drugoj utakmici protiv Ivančice Ivanec, došla je do izražaja razlika u kvaliteti. Od samog početka naši mladi rukometaši stvorili su prednost koju su do kraja održavali, te su pobijedili rezultatom 14:19. Za razliku od prve utakmice, u drugoj su svi dobili priliku za igru. Čestitke našim momcima na borbenosti i zalaganju u obje utakmice.

U idućem kolu naši mladi rukometaši gostuju u Varaždinu gdje ih očekuju utakmice protiv Varaždina i Vidovca.

RK Koprivnica – Hangar 18 – GRK Varaždin 1930 12:13 (8:8)
RK Ivančica Ivanec – RK Koprivnica – Hangar 18 14:19 (7:10)

Igrali su (golovi iz obje utakmice): Canjuga, Sinjeri, Deković, Bogdanić 1, Sinković 1, Veh 6, Kovačić 3, Miklošić 4, Evačić 9 (2), Jadan 4 (1), Janeković 1, Pranić, Hemetek 2, Mikulić, Hudinčec, Ivačić. Trener: Antonio Pranjić