[IZVJEŠTAJ] SENIORI BOLJI OD LUDBREGA I ZG DUBRAVE, DJEČACIMA U11 POBJEDA I PORAZ

9 pro

POBJEDE U UTAKMICAMA PROTIV LUDBREGA I ZG DUBRAVE

U tjedan dana odigrali smo dvije uspješne utakmice na domaćem terenu dok su dječaci U11 upisali prve bodove.


Srijeda:   RK KOPRIVNICA  –  RK LUDBREG   26:21 (15:11)

RK Koprivnica: Ujlaki, Sabolić 1, Herman 1, Vlašić, Friščić 10, Horvatić 2, Karlović, Vučković, Kovačić, Mikačić 1, Sinković 2, Ovčar, Udovičić 2, Premec, Kos 7, Veh. Trener: Turk F., Pom.trener: Sabolić N.
Isključenja: Vlašić 2, Mikačić 2, Sinković 2.
RK Ludbreg: Skupnjak, Trojak, Potočnik, Novosel 10, Gotić 2, Novota, Krobot 1, Kolak 3, Tomiša, Pišpek, Posavec, Škoro, Đeri 1, Šolaja 4. Trener: Pišpek A.
Isključenja: Krobot 2+2, Tomiša 2, Pišpek 2, Đeri 2+2+2, Šolaja 2.

Prošli tjedan donio nam je dva domaćinstva. Prvo smo u srijedu ugostili ekipu Ludbrega u zaostaloj utakmici 07. kola. iako smo prije sedam dana u Ludbregu poraženi u neobičnoj utakmici KUP natjecanja ovaj put su naši dečki pokazali pravo lice kao i svoje mogućnosti. Od samog otvaranja utakmice smo poveli te vodstvo do kraja utakmice nismo ispuštali iz ruku. U jednom trenu imali smo i +7 golova prednosti. Ova utakmica je bila dokaz da se svakog protivnika treba respektirati i ući sa maksimalnim zalaganjem u svaku utakmicu. Tek tada se može naplatiti dobar rad u vidu pozitivnog rezultata.


Nedjelja:   RK KOPRIVNICA  –  RK ZG DUBRAVA   38:28 (18:13)

RK Koprivnica: Ujlaki, Sabolić 2, Horvatić 3, Kos 2, Vlašić 1, Friščić 5, Karlović 6, Vučković, Udovičić 3, Kovačić, Sinković 4, Ovčar 1, Premec 5, Mikačić 5, Veh, Herman 1. Trener: Turk F., Pom.trener: Sabolić N.
Isključenja: Horvatić 2, Vlašić 2, Sinković 2.
RK ZG Dubrava: Dumbović, Vlašić, Smetiško 11, Vučić, Travinić 2, Ćurković 13, Miholjančan 2, Turković. Trener: Vučić S.
Isključenja: -.

Nakon srijede u nedjelju nam je u utakmici redovnog 10.kola stigla ekipa ZG Dubrave. Gosti su stigli desetkovani kako ozljedama tako i poslovnim obavezama. Činjenica da su imali samo rezervnog golmana govori sve. Osim uvodnog otvaranja i prva dva gola, sve ostalo je bila jednosmjerna ulica. Bez ikakvih zamjena očekivati bilo što drugo bilo bi ravno čudu. U jednom trenutku utakmice ozlijedio se gostujući igrač Miholjančan Dominik. Za vrijeme pružanja medicinske moramo pohvaliti potez domaćeg trenera Filipa Turka koji je u duhu FairPlaya iz domaćeg sastava povukao jednog igrača na klupu kako bi ekipe bile ravnopravne odnosno igralo se 5 na 5 nekih 10-tak minuta. Ozlijeđenom igraču ZG Dubrave želimo brz oporavak.
Sljedeći vikend gostujemo u subotu kod ekipe Medveščaka ZG a utakmica je na rasporedu u 13:45 sati. Vidimo se na klupskom YouTube kanalu u live prijenosu.


POLOVIČAN USPJEH DJEČAKA-U11 U DARUVARU

Naši dječaci rođeni 2010 i mlađi, koji se natječu u kategoriji U11 u subotu su u 4. kolu natjecanja 1.HRL-U11-Regija 5 u Daruvaru odigrali utakmice protiv ekipa Garešnice i Daruvara. U prvoj utakmici porazili su ekipu Garešnice sa rezultatom 24:18 (12:6) te upisale prve bodove u natjecanju. U drugoj utakmici bili su poraženi od prvoplasirane ekipe Daruvara rezultatom 37:15 (19:8). I dok smo u prvoj utakmici bili osjetno bolja ekipa od Garešnice u drugoj smo bili nadigrani od osjetno brže i jače ekipe Daruvara. Kako smo rekli na početku, pauza zbog Korone napravila je svoje te je sad jasno koliko nedostaju utkamice koje smo trebali odigrati za napredak. Nakon 4 kola počeli su prvi rezultati i bodovi. S veseljem i nestrpljenjem očekujemo sljedeće utakmice.

RK KOPRIVNICA   –   RK GAREŠNICA   24-18 (12-6)
RK DARUVAR   –   RK KOPRIVNICA   37-15 (19-8)
RK KOPRIVNICA: Barač, Puklek, Keser, Povijač, Strugar, Peti, Burić, Tomas, Babić, Zvonar, Genter, Galinec, Ambrošić, Namestnik, Šuster. Trener: Ružić I., Pom.Trener: Vlašić K.