[SENIORI] POVRATAK IZ REZULTATSKOG MINUSA ZA BOD U RUDAMA

20 lis

ODLIČNOM IGROM U DRUGOM POLUVREMENU IZBORILI BOD U RUDAMA

RK RUDAR-2  –  RK KOPRIVNICA   28:28 (17:13)

RK Rudar-2: Kuhar, Mrkić 3, Suban 2, Bartolić 4, Matijašec, Glivetić 2, Kušić 1, Grgečić 4, Škreb, Trošelj 1, Jurić 2, Knežević, Kranjčević, Ćosić 8, Stanić 1, Borzić. Trener: Trčak A., Pom.trener: Martinko I.
Isključenja: Mrkić 2, Kušić 2+2, Knežević 2.

RK Koprivnica: Ujlaki, Sabolić 2, Herman 3, Hemetek, Friščić 7, Mikulčić, Horvatić 8, Vučković, Kovačić, Levačić, Mikačić 3, Sinković, Ovčar 3, Premec, Kos 2, Veh. Trener: F.Turk, Pom.trener: N.Sabolić
Isključenja: Friščić 2, Sinković 2+2
U nedjelju su naši rukometaši gostovali kod druge ekipe premierligaša iz Ruda. Rude su malo prekrasno mjesto pokraj Samobora koje cijelo živi rukomet što daje jako pozitivnu atmosferu u dvorani kako za domaćina tako i za goste. Nakon početnog otvaranja utakmice i odmjeravanja snaga, izrazito brzi rukometaši Ruda stvaraju prednost od čak 7 pogodaka. Do kraja prvog poluvremena smanjili smo razliku na samo 4 te na tom tragu je počelo i drugo poluvrijeme. Igramo gol za gol, zaustavljamo protivnika u njihovim brzim napadima, te nakon 40-te minuta polako smanjujemo razliku. Dvije minute prije kraja okrećemo rezultat u našu korist te imamo 2 pogotka prednosti no međutim gubitak  koncentracije zbog ganjanja rezultatskog minusa radi svoje te zbog grešaka u napadu primamo dva gola za egal. Nakon T.O. 6 sekundi prije kraja utakmice krećemo po pobjednički gol, ali na našu nažalost kao i čuđenje cijele dvorane, prekršaj na našem kružnom napadaču u prilici za postizanje pogotka samo dvije sekunde prije kraja nije sviran. Na kraju zadovoljni smo s bodom makar ostaje žal za mogućom pobjedom. Zahvaljujemo se iznimno korektnim domaćinima na fer i sportskoj borbi.
Sljedeći vikend u nedjelju u 18:30 sati u dvorani Josip Samaržija BEPO ugostit ćemo drugu ekipu premierligaša RK Dubrave. Utakmica će se prenositi na klupskom Youtube kanalu dok je ulazak za gledatelje dozvoljen isključivo uz Covid19 potvrdu.