[SENIORI] PORAZ NA DOMAĆEM TERENU

12 lis

PORAZ NA DOMAĆEM TERENU

RK KOPRIVNICA  –  RK IVANČICA-IVANEC   35:40 (20:21)

RK Koprivnica: Horvatić 4, Kos 7, Friščić 6, Karlović 2, Mikulčić 1, Vučković, Kovačić, Levačić, Sinković 3, Ovčar 2, Šumandl, Premec, Mikačić 2, Firšt, Herman 8. Trener: F.Turk, Pom.trener: N.Sabolić
Isključenja: Horvatić 2, Kos 2, Kovačić 2, Sinković 2+2, Herman 2
RK Ivančica-Ivanec: Hrg, Mastelić, Videc, Poljak, Canjuga 7, Fodrek 2, Zrinski 9, Slunjski 1, Grahek 8, Kišiček, Divjak, Marušić, Cmrečki, Krog 1, Huđ 12, Stančić. Trener: M.Harjač, Pom.trener: A.Grd
Isključenja: Fodrek 2+2, Slunjski 2+2
U nedjelju smo ugostili uvijek neugodnu ekipu Ivančice iz Ivanca. Rezultat na kraju utakmice je to i potvrdio. Nakon lošeg otvaranja utakmice i vodstva gostiju od +4 gola prednosti oko 20. minute vraćamo se u utakmicu i okrećemo rezultat u našu korist na +1. Naše vodstvo je kratko trajalo, te gosti odlaze s golom prednosti na odmor. U drugom poluvremenu identična situacija kao i u prvom. Loš ulazak u nastavak utakmice te opet odvajanje gostiju na +4 da bi naši rukometaši oko 48. minute opet okrenuli rezultat u svoju korist od jednog gola prednosti. Uslijedio je period igre gol za gol da bi u zadnjih 5 minuta utakmice osjetno iskusnija četvorka gostiju okrenula utakmicu u svoju korist. Konačan rezultat nije realan prikaz odnosa snaga na parketu. Pohvaljujemo ovim putem naše rukometaše koji su se dva puta vraćali u utakmicu iz rezultatskog minusa od 4 gola zaostatka te istu okretali na gol prednosti ali se isto tako moramo zapitati kako si dozvoljavamo da se dva puta u utakmici dovedemo u takav minus. Kada tome dodamo primljenih 40 pogodaka, očito je da kompletna obrana nije bila na visini zadatka da bi se pobijedio iskusan protivnik. Nakon dobrih rezultata u pripremnim utakmicama kao i u 1. kolu uslijedio je pad koji nas treba potaknuti i razbuditi.
Sljedeće kolo gostujemo u Rudama kod druge ekipe premierligaša,  RK Rudar-2 koja jedna od četiri ekipe bez poraza u prva tri kola. Utakmica je na rasporedu u nedjelju u 18:30 sati te će se prenositi na Youtube kanalu.