[SENIORI] PORAZ UNATOČ ODLIČNOJ IGRI I VODSTVU U RUGVICI

7 lis

PORAZ UNATOČ ODLIČNOJ IGRI I VODSTVU U RUGVICI

RK RUGVICA  –  RK KOPRIVNICA   28:27 (13:14)

RK Rugvica: Katić, Krizmanić 2, Perković 1, Vondruška, Pavlović, Borovec 8, Bočkaj 1, Ježić 3, Čupić 3, Pušić, Ivanković N. 5, Ivanković M., Filipović, Brkić 5, Venus, Čule. Trener: Vicić M., Pom.trener: Džigumović H.
Isključenja: Bočkaj 2, Ivanković N. 2+2, Filipović 2

RK Koprivnica: Sabolić 3, Herman 3, Firšt, Vlašić 2, Friščić 7, Horvatić 8, Karlović, Kovačić, Veh, Mikačić, Sinković 3, Vučković, Kosmač, Kos 1. Trener: F.Turk, Pom.trener: N.Sabolić
Isključenja: Sabolić 2, Herman 2, Horvatić 2+2, Kovačić 2, Sinković 2, Kos 2
U drugom kolu smo imali priliku otvoriti naša gostovanja u novoj sezoni. Gostovali smo kod ekipe Rugvice koja je već nekoliko godina u vrhu 2.HRL te ima ozbiljne ambicije za napad na 1.mjesto. Početak utakmice kao i skor cijelo prvo poluvrijeme prošlo je u odmjeravanju snaga s izmjenama u vodstvu. Na kraju poluvremena odlazimo s golom prednosti na odmor. U drugom dijelu bolje otvaramo nastavak utakmice i odlazimo na prednost od 3-4 gola koju smo uredno održavali do 45. minute. Nakon toga domaćin hvata priključak te dolazi do izjednačenja te prelama utakmicu u svoju korist realizacijom “neobičnog” sedmerca u 60. minuti. Unatoč porazu možemo biti zadovoljni prikazanom igrom kao i pristupom. Utakmicu smo ostavili iza sebe te nema smisla komentirati neke naše manje greške ali i neobične stvari koje su se događale zadnjih 15-18 minuta od kojih smo 10 minuta bili s igračem manje. Naučili smo nešto u ovom porazu, te izašli jači i još ponosniji.
Sljedeći vikend domaćin smo ekipi iz Ivančice-Ivanec koji su poslovično nezgodni gosti. Utakmica se igra 10.10.2021. u Nedjelju u Sportskoj dvorani Josip Samaržija-BEPO s početkom u 18:00 sati. Ulaz za gledatelje je dozvoljen uz Covid19 potvrdu.