[R.I.P.] ZVONIMIR CMARKO – “CMARE”

19 lip

Obavještavamo sve članove, igrače, navijače i prijatelje našeg kluba da nas je danas neobjašnjivo i nenadano napustio naš Zvonimir Cmarko – Cmare.

Cmare je rođen 02.05.1979. godine i u rukometne vode je krenuo u 7 razredu osnovne škole. Nakon par godina treniranja u sezoni 95/96 s ekipom koprivničkih kadeta osvaja 3. mjesto u jedinstvenoj kadetskoj ligi. Kad je stigao do seniorskih voda moramo istaknuti zapažen nastup u 1.B Hrvatskoj rukometnoj ligi na vratima Koprivnice. Od prvog do posljednjeg nastupa branio je boje samo jednog kluba – RK Koprivnice. Na kraju igračke karijere radio je i s mlađim dobnim uzrastima kao trener vratara. Posljednji koraci na terenu bili su mu oni uz rame s veteranima našeg kluba.
Tokom cijelog svog igračkog života nikada na teren nije izlazio bez svoje prepoznatljive trake za kosu. Ta slika nam se utkala u srca gdje će zauvijek ostati.

Obitelji i rodbini našeg Cmarea, RK Koprivnica-NOA izražava najdublju sućut.