[2.HRL] ISKUSNI GOSTI KAZNILI NAŠE POGREŠKE

3.kolo:   RK KOPRIVNICA  NOA : RK IVANČICA-IVANEC    19:28 (11:13)

Koprivnica – SD Gimnazije Fran Galović. Gledatelja: 200. Suci: Medved/Murić. Nadzornik: Kober.
RK Koprivnica  NOA: Horvat, Mandić, Vučković, Sabolić, Dujaković 1, Vlašić, L.Peričić 2, Karlović 4, Kovačić 2, Pranjić 3, Lazar, Peić 3, Udovičić 2, Bočkaj 1, Žarić 1, Ivačić. Trener: Branko Krajačić.
RK Ivančica-Ivanec: Geci, Fulir, Grahek 1,Maloić 2(1), Canjuga 2, Pečatnik, Horvatić, Hudoletnjak 1, Jakop, Koranić 1, F.Vidoni 1, Huđ 8(2), Z.Vidoni 5, Kušen 7. Trener: Zvonimir Meljnjak.

Sedmerci: RK Koprivnica NOA: -. RK Ivančica-Ivanec: 4/3.
Isključenja: RK Koprivnica NOA(6 min.): Karlović, Kovačić, Pranjić. RK Ivančica-Ivanec: (10  min.): Horvatić, Maloić 2+2 i Canjuga 2+2.

Utakmicu 3. Kola 2.HRL-e u kojoj smo ugostili rukometaše iz Ivanca, pokušat ćemo što prije zaboraviti. Nismo izgledali dobro a to je rezultiralo visokim i zasluženim porazom od -9 (19:28). Anemični i bezvoljni u obrani uz katastrofalnu realizaciju, nismo više mogli i očekivati. Samo otvaranje utakmice ukazivalo je da domaći rukometaši imaju problem. Bilo je previše početničkih pogrešaka što su iskusni gosti kažnjavali i postizali lagane pogotke i stvorili rezultatsku prednost (0:4, 1:6). Do kraja prvog dijela domaćin uspijeva smanjiti rezultat i na poluvrijeme odlazimo s minusom ali obećavajućim rezultatom 11:13. Drugi dio gosti kontroliraju rezultatsku prednost od 2-3 pogotka da bi u zadnjoj četvrtini koprivnički rukometaši potpuno posustali. Ivančica ostaje u istom ritmu i  diže svoju prednost na konačnih +9 (19:28).

Trener: Branko Krajačić