[VIKEND] SENIORI PRVENSTVO, KADETI I MLAĐI KADETI PRIJATELJSKI

5 lis

2. HRVATSKA RUKOMETNA LIGA – SJEVER

02.kolo:  RK KOPRIVNICA  :  GRK VARAŽDIN 1930-2  40:33 (17:20)

Koprivnica – SD Gimnazija F.Galović. Suci: Bedeković/Peić. Nadzornik: Dobranić.
RK Koprivnica: Ujlaki, Sabolić 3, Milošević 8, Peričić, Vlašić 3, Friščić 9, Vučković, Sinković, Veh, Firšt, Šumandl 11, Mažar, Žarić 3, Mikačić, Kosmač 3. Trener: F.Turk, Pom.trener: N.Sabolić

Prva utakmica na domaćem parketu (nažalost bez publike ali uz live prijenos putem klupskog Youtube kanala) bila je uspješna za naše rukometaše. U 2 kolo 2.HRL-Sjever ugostili smo drugu ekipu GRK Varaždina 1930. Početak nije bio sjajan te smo otvorili utakmicu uz niz grešaka kako u napadu tako i u obrani. Energično vođenje utakmice od strane trenera Turka probudilo je naše rukometaše te su početkom drugog poluvremena uspostavili ritam u igri te okrenuli rezultat u svoju korist. Stečenu prednost nisu ispuštali do kraja utakmice te su istu “mirno” priveli kraju.


KADETI 2003/2004 – PRIJATELJSKA

RK KOPRIVNICA  :  MRK ČAKOVEC  37:25 (14:16)

Kadeti u prijateljskoj utakmici savladali vršnjake iz Čakovca

RK Koprivnica: Ivačić, Gečić 7, Zovko 1, Veh 5, Friščić 9, Udovičić, Sinković 2, Zvonarek 1, Mikačić 3, Kolak 6, Matijević 2, Golčić 1. Trener: F.Turk, Pom.trener: N.Sabolić

Naši kadeti su u subotu odigrali prvu prijateljsku utakmicu u novom sastavu 2003/2004 godišta. Katastrofalno otvaranje utakmice te zaostatak od 5 golova uspjeli su smanjiti do poluvremena nakon kojeg počinje konkretna igra u obrani te se lagano odvajamo protivniku. S obzirom na karakter utakmice, brojno stanje (ozljede) kao i prvo okupljanje obiju ekipa u novom formatu natjecanja oba trenera su bila zadovoljna prikazanim.

MLAĐI KADETI NA TURNIRU U RUDAMA

U nedjelju, 04.10.2020. u Rudama je održan pozivni prijateljski turnir za mlađe kadete, dječake 2005/2006 godišta. Uz domaćina osim naših dječaka nastupili su još dječaci iz RK Varaždina i MRK Dugog Sela. Naši dječaci su u prvoj utakmici od domaćina izgubili dok su u drugoj pobjedili vršnjake iz Dugog Sela. Turnir je prijateljskog karaktera te je poslužio svim trenerima za uigravanje ekipa za nadolazeće prvenstvo.