[IZVJEŠTAJ] SENIORI I DJEČACI B UPISALI PORAZE, DJEČACI A POLOVIČNO

5.kolo:   RK KOPRIVNICA  NOA : RK ČAKOVEC 10:16 (22:38)

Koprivnica – SD Gimnazije Fran Galović. Gledatelja: 100. Suci: M.Cingesar i M.Mraz. Nadzornik: D.Plentaj.
RK Koprivnica  NOA: Horvat, Mandić, Vučković, Sabolić, Hajster 1, Vlašić 3, B.Peričić, Karlović 3(1), Kovačić, Šijak, Lazar 5, Peić 1, Udovičić 2, Požgaj 2, Žarić 2, Ivačić 3(1). Trener:Branko Krajačić.
RK Čakovec: Marciuš, Hajdarović, Smec 5, Škrobar 2, Farkaš 3, N.Petek 4, Tkalčec 2, Horvatić, Jeftić 5, Horvat 2, M.Petek 11(2), Sklepić 2, Toplek 2Trener: Josip Borković.

Sedmerci: RK Koprivnica NOA: 3/2. RK Čakovec: 2/1.
Isključenja: RK Koprivnica NOA(6 min.): Kovačić 2+2+2. RK Čakovec: (6  min.): Škrobar, N.Petek i Toplek.

Rukometaši Koprivnice NOA na svom su parketu ugostili lidera prvenstva ekipu Čakovca i upisali poraz. Samo prvih dvadeset minuta koprivnički su rukometaši držali rezultat pa čak i vodili 8:6 ali se gosti brzo poslaguju i na poluvrijeme odlaze sa prednošću od šest pogodaka 16:10. Drugi dio susreta Čakovec u potpunosti dominira i na kraju upisuje pobjedu s uvjerljivih 38:22. Gosti su u potpunosti opravdali ulogu favorita a domaćim rukometašima ostaje, da traže bodove u utakmicama sa ravnopravnijim protivnicima a koje slijede u nastavku prvenstva.

Grk Varaždin 1930 – Rk Koprivnica-Noa (1)   18:22

Varaždin – SD Arena Varaždin (mala dvorana). Gledatelja: 100.
RK Koprivnica  NOA: Mikulić, Galkin; Veh, Grubić, Premec, Kovačić, Švenda, Đuranek, Pranić, Golčić, Udovičić, Milošević, Mikulčić, Koštarić, Bijač, Belčić, Ivić, Jalšić, Srbiš, Jug. Treneri: I.Stubičar, T.Kušenić.

Dječaci Rk Koprivnice-Noa rođeni 2006. i mlađi ovaj vikend odigrali su u Varaždinu prvenstvene utakmice u sklopu 2. kruga 1.HRLDA Sjever. Protivnici su im bile ekipe Varaždina i Ivanca. Koprivnica 1 upisala je jednu pobjedu i poraz, a Koprivnica 2 je poražena u oba susreta. U kratkom osvrtu na utakmice možemo kazati da obranu možemo i znamo odigrati puno bolje, jer uz želju i zalaganje kojeg ne nedostaje, cjelokupna slika bila bi još bolja.

Sljedeći vikend odlazimo s obje ekipe na jak međunarodni turnir “Arany Cup” u Szentgotthárd, Mađarska.

Rk Koprivnica-Noa (1) – Rk Koprivnica-Noa (2)   24:7

Koprivnica – SD Gimnazija Fran Galović. Gledatelja: 100.
RK Koprivnica  NOA:  kišiček, Banek, Bačani, Horvat, Keser Matica, Dević, Strelec, Matijaško, Piliček, Piskač, Marić, Subotičanec, Stojaković, Begović L., Begović N., Belković, Kralj, Vorih, Huzak, Nemec, Lovrenčić, Žgela, Hrenić, Sinjeri, Kereš, Demeter, Grčić, Eisenbeisser, Štefanec. Treneri: M.Zrakić i H.Budaj.

Dječaci Rk Koprivnice-Noa rođeni 2008. i mlađi ovaj vikend na domaćem su terenu otvorili svoje natjecanje u sustavu HRS-a u prvim utakmicama velikog rukometa. Protivnici su nam bile ekipe Daruvara i Garešnice. Kako su nam ovo prve utakmice nakon mini-rukometa, možemo sa zadovoljstvom reći da su prošle odlično unatoč upisana četiri poraza. Svaka promjena je teška pa tako i ova ali veseli prikazani trud, zalaganje i prikazana želja koji nam s punim pravom daju za pravo očekivanje pozitivnih rezultata u nastavku prvenstva.
Zahvaljujemo se roditeljima koji su na podržali sa tribina u velikom broju.
Trener: Mišo Zrakić