[EKSKLUZIVNO] Dino Špiranec potpisao za prvaka Islanda

14 srp

Koprivničanac Dino Špiranec, dvadesetosmogodišnji rukometni vratar koji je branio boje našeg kluba do prije trinaestak godina, neki dan je potpisao ugovor s prvakom Islanda te će od 7. kolovoza braniti boje IBV Vestmannaeyjar-a. Za njih će i prvi put u životu igrati EHF kup protiv ponajboljih europskih rukometaša (17. srpnja je izvlačenje kada će saznati prvog protivnika). Dino je iz Koprivnice otišao 2005. godine, a u svojoj karijeri, osim za klub iz svog grada, u Hrvatskoj je još igrao za Bjelovar, Zagreb, Kvarner i Zamet. Nakon toga, 2011. godine, otišao je u Njemačku gdje je svojim sjajnim izvedbama za petoligaša SV Germania Borne privukao pozornost brojnih klubova, te kao nagrada stigao mu je poziv iz Ascherslebena koji je prihvatio. Poslije toga igrao je još i za SG Kondringen Teningen te njegov posljednji klub TSG Munster.  Posebno smo sretni i ponosni na Dinu što je sve stekao krvavim radom, zalaganjem i odricanjem. Zaslužio je ovaj transfer, čestitamo mu od srca te mu ovim putem želimo puno sreće, zdravlja i puno obrana.