RK KOPRIVNICA HANGAR 18 : RK KTC 2   35:27 (11:14)
Koprivnica – SD Gimnazije Fran Galović. Gledatelja: 100. Suci: T.Kolenko i F.Malek. Nadzornik: R.Vidović.
RK Koprivnica  Hangar 18: Šprem, Cmarko, Sabolić 2/1/, Hajster 3/1/, Dujaković 1, Vlašić, L.Peričić 1, Karlović 4, B.Peričić 2, Kovačić 7, Pranjić 7/1/, Lazar, Lorber, Udovičić 3, Behin, Žarić 5. Trener: Branko Krajačić.
RK KTC 2: Loborec, Bogdan, Mušlek 9/1/, Rešetar, Nemčić 5/1/, Novosel 3, Samoščanec 4, Harča 3, Žganec, Vlahinja, Adamić 3. Trener: Ivan Šimonek.

Sedmerci: RK Koprivnica Hangar 18: 4/3.  RK KTC 2: 3/2.
Isključenja: RK Koprivnica Hangar 18 (8 min.): Vlašić, Lazar, Kovačić 2+2 . RK KTC 2 (12 min.): Mušlek, Rešetar, Nemčić, Novosel, Samoščanec i Adamić.

Koprivnički su rukometaši u utakmici 18.kola 3.HRL-e, na svom parketu ugostili županijske susjede rukometaše KTC-a 2. Ostvarena je još jedna pobjeda, a rukometaši Koprivnice Hangar 18 u ovoj su utakmici pokazali dva različita lica. Prvo poluvrijeme vrlo loše, usporeno i bez prevelike angažiranosti što su gosti vješto iskoristili i na odmor otišli sa prednošću od 3 pogotka (11:14). Nastavak je donio drugačiji pristup domaćih rukometaša. Ubrzali su igru i uz nekoliko vezanih obrana vratara Šprema, rade seriju od 6:0 i već u prvih desetak minuta rezultatska prednost je na njihovoj strani. Gosti sve nervozniji a domaćin iz minute u minutu povećava svoju prednost  koja na kraju utakmice iznosi solidnih +8 (35:27). Gostujuća ekipa i ovaj se puta pokazala u dobrom izdanju, dok domaći rukometaši moraju riješiti dosta nedostataka koje pokazuju u nekoliko posljednjih susreta.
Trener: Branko Krajačić

POŽEŠKI DJEČACI 2018 – Dječaci rođeni 2004/2005 godine

Ovog vikenda su naši dječaci rođeni 2004. godine i mlađi nastupili na međunarodnom turniru Požeški Dječaci 2018. Na turniru se okupilo 17 ekipa iz cijele Hrvatske uz dodatak austrijskih ekipa. Ekipe su bile podijeljene u tri skupine od kojih su dvije brojile po 6 klubova (grupe B i C) dok je jedna grupa brojila 5 klubova (grupa A).
Naši dječaci su bili smješteni u grupu B u kojoj su se uz njih nalazili RK Fenix-Osijek, RK PPD2-Zagreb, SC Ferlach(AUT), RK Valpovka-Valpovo i RK Čazma-Čazma. Reziltati u grupi su bili sljedeći:
– RK Fenix – RK Koprivnica-Hangar 18   8:12
– RK Koprivnica-Hangar 18 – RK PPD-Zagreb(2)   13:10
– SC Ferlach – RK Koprivnica-Hangar 18   15:8
– RK Valpovka – RK Koprivnica-Hangar 18   19:9
– RK Čazma – RK Koprivnica-Hangar 18   13:18
Plasmanom na treće mjesto u grupi ušli smo u krug razigravanja za 7. mjesta sa ekipama RK Osijek-Osijek i MRK Ivanić-Ivanić Grad. Kako se RK osijek drugi dan nije pojavio na turniru, odigrali smo utakmicu protiv domaćina RK Požege kojeg smo pobjedili rezultatom 18:8 dok smo od MRK Ivanić izgubili 11:5.
S obzirom na sastav ekipa koje su nastupile na turniru, možemo reći da je ovo bio kvalitetan turnir koji nam je poslužio za uigravanje za nastavak prvenstva u kojem smo na pragu osiguravanja plasmana na Završnicu državnog prvenstva. Zahvaljujemo se roditeljima koji su nas došli podržati u Požegu kao i onima koji su nas bodrili iz svojih domova putem društvenih mreža.