[VIKEND] SENIORI USPJEŠNO STARTALI U SEZONU, MLAĐI KADETI POLOVIČNO, DJEČACI “B” NA TURNIRU

9 lis

UTAKMICA 1. KOLA 3.HRL- e SJEVER

MRK VIDOVEC 2 : RK KOPRIVNICA HANGAR 18   22:30 (10:16)
Vidovec – SD OŠ Vidovec. Gledatelja: 50. Suci: D. Lacko i G. Šimunčić. Nadzornik: M. Peković.
MRK Vidovec 2: Ozmec, Zavrtnik 1, Farc 6(3), Melnjak 1, Serini, Šantek, Melnjak, Presečki 2, Patrčević 3, Keček 5, Blaži 2, Benko 2. Trener: Boris Lilić.
RK Koprivnica Hangar 18: Skupnjak (14), Šumandl 6, Vlašić, L.Peričić 2, Karlović 4(2), B.Peričić 3, Stričević, Kosmač, Kovačić 6, Pranjić 1(1), Udovičić 3, Žarić, Ivačić 2(1), Dujaković 3. Trener: Branko Krajačić.
Sedmerci: Vidovec 2: 4(3). Koprivnica Hangar 18: 6(4).
Isključenja: Vidovec 2 (6 min.): Zavrtnik, Farc i Serini. Koprivnica Hangar 18 (6 min.): Vlašić, L. Peričić i Udovičić.

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 započeli su svoje natjecanje u novoj sezoni 3.HRL-e Sjever, a u prvom kolu gostovali su kod druge ekipe Vidovca. Koprivnički rukometaši nisu pružili šansu domaćinu  i bez većih problema ostvarili sigurnu i uvjerljivu pobjedu. Od prve je minute utakmica imala samo jedan smjer a rezultatska prednost kretala se uglavnom od pet do osam pogodaka, u korist rukometaša Koprivnice Hangar 18.  Primjereno rezultatu svi igrači iz zapisnika dobili su priliku za igru.

MLAĐI KADETI POLOVIČNO U BJELOVARU

Ekipa 2002./2003. godišta gostovala je kod Bjelovara koji je bio domaćin prvog kruga prvenstva. Naši mlađi kadeti su odigrali prvu utakmicu protiv Čazme i uspješno pobijedili sa rezultatom 31:19. Drugu utakmicu igrali su protiv domaćina Bjelovara koji je u utakmici ranije izgubio od Ludbrega. To je bio samo uvod u našu utakmicu jer su smjer utakmice odredili suci u korist domaćina. Momci su igrali odlično duboku obranu i nisu dozvolili domaćinu da se raspuca. Igralo se gol za gol. Naši momci su imali previše nepotrebnih isključenja zbog čudne procjene suca. Na kraju je bili 18:15 za Bjelovar iako smo bili u egalu na 14:14 i 15:15. Kod naših su se istaknuli Mažar, Friščić, Milošević i Leon Piskač.
Matija Rušak,prof.

DJEČACI B NA TURNIRU U VALPOVU

Dječaci B (2006./2007. godište) nastupili su na turniru u Valpovu koji se održao u nedjelju.
U skupini su naši dječaci osvojili 1. mjesto bez poraza i to kroz pobjede nad RK Bijeljina (BiH) 12:4, RK Valpovo 9:7, RK ZG Dubrava 15:4, RK Cestorad Ivankovo 13:3. U daljnjem tijeku natjecanja izgubili su od RK Rugvice 14:11 i od RK Bjelovara 9:8. Svi igrači su dobili priliku za igru kako bi se pokušali nametnuti treneru u sljedećim utakmicama. Turnir je osvojila ekipa RK Rugvice.

KONAČNI POREDAK EKIPA:

1. Rukometni klub Rugvica