[1.HRLDB-2004/2005] Mladi Koprivničanci u neizvjesnoj utakmici svladali Varaždin

13 ožu

Danas su dječaci rođeni 2004. godine i mlađi, pod vodstvom trenera Pranjića, na domaćem terenu odigrali utakmicu 12. kruga 1. HRLDB Sjever protiv Varaždina. Od samog početka, vidjelo se da će o pobjedniku odlučiti bolja obrana. Prvo poluvrijeme se igralo gol za gol, dok su u nastavku naši mladi rukometaši brzom polu-kontrom došli do prednosti od 4 razlike. Nakon rezultata 8:12, dolazi do opuštanja u našim redovima, te se gosti vraćaju na 13:13. Minutu i pol prije završetka utakmice, nakon time-outa gostiju, oni su imali napad, no nisu ga iskoristili. Uslijedila je brza polu-kontra, koju smo uspješno realizirali i zabili gol. Do kraja utakmice, preostalo je 15 sekundi gdje su protivnici imali napad, koji nisu uspjeli realizirati. Rezultat na kraju glasio je 13:14 za domaće dječake. Čestitke našim igračima na pravoj borbi, no također bi ovo trebala biti opomena da svaka utakmica traje 40 minuta, te da bilo kakvo opuštanje, može značiti poraz. Lijepo je bilo vidjeti mnoštvo ljudi na tribinama, koji su davali gromoglasnu podršku našim dječacima do posljednje sekunde. Iduće kolo, posljednje u prvenstvu, naši mladi rukometaši igrati će u Ludbregu protiv Čakovca i Preloga.

RK Varaždin – RK Koprivnica-Hangar 18  –  13:14 (6:6)

KOPRIVNICA-20160313-39Igrali su: Canjuga, Sinjeri, Bogdanić, Sinković, Veh, Miklošić, Evačić, Jadan, Janeković, Mikačić, Pranić, Hemetek, Mikulić, Treščec, Jakupanec, Smiljan, Bogomolec, Šoštarić. Trener: Antonio Pranjić

Nema odabrana galerija ili galerija je izbrisan.