[DJEČACI “B”] U ODNOSU NA PROŠLU GODINU VELIKI POMAK

19 ožu

Naši Dječaci “B” (rođeni 2008/2009 godine) ove su godine učinili veliki pomak u svemu u odnosu na prošlu godinu. Kako je prošla godina bila uvodna u veliki rukomet gdje su se neke ekipe snašle bolje od nas ove smo godine napravili mi taj korak i popravili sve segmente rukometne igre.

Naši dječaci se nalaze trenutno na odličnom trećem mjestu uz doduše više odigranih utakmica od pratitelja. Kako sada stvari stoje izgledno je da će za osvajanje četvrtog mjesta biti ključan dvoboj s RK Daruvarom koji se igra u Koprivnici. Osvajanjem četvrtog mjesta naši bi dječaci osigurali prvi odlazak na Završnicu državnog prvenstva RH a koju su po prikazanom napretku u odnosu na prošlu sezonu (8.mjesto) svakako zaslužili. Na njima je da nakon pauze stisnu zube i treniraju još jače kako bi kao i njihovi stariji suigrači ostvarili zacrtani cilj.

Dečki, SAMO JAKOOO…