[HRLDA] DJEČACI “A” POBJEDILI PRVOPLASIRANI IVANEC

19 velj

Koprivnica pobijedila prvoplasiranu Ivančicu Ivanec

RK Koprivnica NOA: Mikulić, Galkin, Vrdoljak, Šijak; Grubić, Premec, Kovačić, Švenda, Đuranek, Pranić, Golčić, Udovičić, Koštarić, Belčić, Ivić, Jalšić, Veh, Mršić, Milošević, Vazdar, Jug, Đurđina. Treneri: I.Stubičar, T.Kušenić.

REZULTATI:
Rk Koprivnica-Noa (2) – Rk Koprivnica-Noa (1)   8:27
Rk Ivančica Ivanec – Rk Koprivnica-Noa (1)   19:21
GRK Varaždin – Rk Koprivnica-Noa (2)   16:12
Rk Koprivnica-Noa (1) – GRK Varaždin   18:18
Rk Koprivnica-Noa (2) – Rk Ivančica Ivanec   12:20

Dječaci rođeni 2006. i mlađi u sklopu 9. kruga 1.HRLDA Sjever ugostili su ekipu Ivančice Ivanec i GRK Varaždin. Obje ekipe su u samom vrhu lige, Ivanec je na prvom mjestu, a Varaždin na četvrtom što se moglo vidjeti i na utakmicama koje su bile pune preokreta i neizvjesne do samog kraja. Koprivnica 1 pobijedila je do sad neporaženu ekipu Ivančice dok su u utakmici sa varaždincima podijelili bodove odigravši neriješeno. Unatoč oba poraza, Koprivnica 2 je pokazala veliku borbenost i dobro parirala puno jačim protivnicima. Zadovoljni smo viđenim kod obje ekipe jer se vidi napredak u igri, pristupu i želji. Hvala roditeljima na korektnom navijanju i gromoglasnoj podršci s tribina. Samo jakoo!!

Trener: Igor Stubičar

FACEBOOK FOTOGALERIJA