[3.HRL-SJEVER] POBJEDA PROTIV MAROFA ZA POVRATAK PREMA VRHU LJESTVICE

Koprivnica – SD Fran Galović. Gledatelja: 50. Suci: J.Ivančić i V.Kordić. Nadzornik: S.Stojaković.

RK Koprivnica Hangar 18 : RK Marof   30:25 (19:13)

RK Koprivnica Hangar 18: Skupnjak (1+1), Koprivec (9+1), Sabolić, Ružić 1, M.Ivačić, Dujaković 4, L.Peričić 1, Karlović 10(5), Šijak, Pranjić 1, Lazar 2, Peić 7, Šumandl 3, Žarić, P.Ivačić, Požgaj 1. Trener: Branko Krajačić.

RK Marof: Rački, Šantek, Miličević, Plantić 6 (1), Cesar, Koščak 1, Možek 3, Meštrić 4, Đorđević 3, Krajan, P.Ipša 8(1). Trener: Ivica Ipša.

Sedmerci:Koprivnica Hangar 18: 7(5). Marof: 7(2).
Isključenja: Koprivnica Hangar 18: 8 min.: Sabolić, M.Ivačić, Peić (2+2). Marof: 6 min.:Meštrić (2+2+2).

U ranijem terminu (subota,14:00 sati), odigran je derbi susret 23.kola 3.HRL-e, u kojem su rukometaši Koprivnice Hangar 18, na svome parketu ugostili rukometaše iz Marofa. Obje se ekipe bore za sam vrh tablice a u današnjem ogledu bolja je bila Koprivnica Hangar 18. Utakmica je krenula nervozno i sa dosta pogrešaka ali se nakon desetak minuta, prvi poslaguju domaći rukometaši i preuzimaju inicijativu. Rade rezultatsku prednost, igrački izgledaju bolje i na odmor odlaze s visokih +6 (19:13). Očekivalo se da će nastaviti i u drugom poluvremenu istim ritmom i da će naplatiti poraz iz jesenskog dijela u Marofu ali od 40. do 55.min.dolazi do neočekivanog pada u igri. Odlične obrane gostujućeg vratara obeshrabrile su domaće rukometaše pada koncentracija u obrani i gosti se primiču na samo pogodak razlike (25:24). Posljednjih pet minuta domaći se rukometaši ponovo bude. Nešto su čvršći u obrani, lakše osvajaju loptu i s nekoliko lakih pogodaka osiguravaju pobjedu i nove bodove. Bila je ovo prilika da koprivnički rukometaši ostvare i veću pobjedu ali na žalost ostala je samo prilika.

Trener: Branko Krajačić