[1.EKIPA] PORAZ U LEPOGLAVI OD CONCORDIE

Lepoglava – SD OŠ Lepoglava. Gledatelja: 50. Suci: A. Očić i J. Svrtan. Nadzornik: M. Peković.

RK Concordia : RK Koprivnica Hangar 18 28:25 (14:14)
RK Concordia: Šambar, Alsaadi 1, Slunjski, Brezovec 1, Posavec 4, Županić 1, Kolar 9, Jakopović 1, Funda 7(3), Vidman, Kos, Hrg, Pečatnik, Strmečki 2, Ivanušić 1, Galić 1.
RK Koprivnica Hangar 18: Koprivec, Šprem, Sabolić, Klanac, Lovrek,  L.Peričić 2, Karlović 6(1), B.Peričić, Behin, Pranjić 5, Peić 6, Rojčević 1, Šumandl 5.
Trener: Branko Krajačić.

Sedmerci: Concordia: 3(3). Koprivnica Hangar 18: 1(1).
Isključenja: Concordia 10 min. : Kolar, Funda i Posavec (2+2+2). Koprivnica Hangar 18 8 min.: Karlović (2+2) i B. Peričić (2+2).
Diskvalifikacija: B. Peričić (23.min.)

Rukometaši Concordie iz Lepoglave, prekinuli su pozitivan niz rezultata Koprivnice Hangar 18. Na svojem parketu u Lepoglavi ostvarili su pobjedu od 3 pogotka (28:25) i tako upisali nove bodove. Koprivnica Hangar 18, iako bitno oslabljena, pokazala je karakter i gotovo tijekom cijelog susreta bila ravnopravni suparnik. Što više, Koprivnički su rukometaši imali rezultatsku prednost od 3-5 pogodaka (8:3, 8:5) sve do momenta diskvalifikacije B.Peričića, koji je svojim nesportskim ponašanjem zaradio diskvalifikaciju u 23.minuti i tako ostavio ekipu na cjedilu jer nije bilo zamjene na toj igračkoj poziciji. Domaćin koristi 6 minuta isključenja u nizu, sustiže rezultatski minus i prvi dio susreta završava izjednačenim rezultatom (14:14). Drugi dio sve do 48.minute, opet je u znaku Koprivnice Hangar 18, koja ima minimalnu prednost (19:18) ali tu više nema snage i jednostavno pada koncentracija, promašuje se nekoliko „zicera“ i Concordia prelazi u vodstvo, koje održava do kraja susreta. Naznaka promjene i malo nade za Koprivničke rukometaše, javlja se u 57.minuti kada kod rezultata 26:24 za domaćine, dolazi do isključenja domaćeg igrača ali Koprivnica jednostavno više nema snage za preokret i radi nekoliko grešaka za redom te dozvoljava domaćinu da utakmicu riješi u svoju korist. Općenito gledano, iako u bitno oslabljenom sastavu, Koprivnički su rukometaši danas odigrali jednu odličnu utakmicu, pošteno se borili ali su nedisciplina i glupost njihovog suigrača bitno utjecali na razvoj događaja i konačni rezultat. Baš šteta!

Trener: Branko Krajačić