[TURNIR] 7. MEMORIJALNI TURNIR “BRAĆA ĐELEKOVČAN” – 03. i 04. RUJAN 2016.

29 kol

naslov

Muški rukometni klub „Koprivnica-Hangar 18“ postoji od 1954. godine i aktivno sudjeluje u rukometnim natjecanjima. Trenutno brojimo  160 članova koji djeluju kroz 6 ekipe i to jedna seniorska i 5 mlađih dobnih kategorija. Škola rukometa obuhvaća 140  dječaka s kojima rade kvalificirani treneri. Klub se financira  uglavnom donacijom Grada Koprivnice, zatim od članarina te povremeno od nekoliko sponzora.

Naši dugogodišnji i istaknuti članovi/igrači bili su braća Dario i Ivica Đelekovčan koji su tragično stradali 2009. godine.

U znak poštovanja i sjećanja na svoje poginule članove, ove godine po prvi puta organiziramo dvodnevni 7. Memorijalni turnir „Braća Đelekovčan“  za dječake, na kojem će u dva dana nastupiti 12 muških ekipa iz cijele Hrvatske kao i Slovenije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.
Na turniru će nastupiti dječaci rođeni 2000.godine i mlađi u nedjelju, te 2002. godine i mlađi u subotu.

Turnir će se održati 3. i 4. rujna 2016.g. u dvorani Gimnazije „Fran Galović“, a očekujemo oko 250 sudionika.

U prilogu donosimo raspored i satnicu turnira.

DJELEKOVCAN-2016-small

[wpgmza id=”1″]