SURADNJA POLICIJSKE UPRAVE I KLUBA PROTIV KRAĐA BICIKALA

21 svi

Nedavno je jednom našem mlađem članu ukraden bicikl iz haustora ispod prostorija kluba. S dolaskom lijepšeg vremena i dužih dana, naši mladi rukometaši sve više koriste bicikle kao prijevozno sredstvo kod dolaska na treninge. Kako se ovakvi nemili događaji više ne bi ponavljali, klub je odlučio u suradnji s PU Koprivničko-križevačkom organizirati registriranje bicikala za sve one naše članove koji to još nisu učinili.

DSC_0218Registracija bicikla je prvi korak protiv krađe istog, a ukoliko i dođe do krađe registriranog bicikla, takvoga je lakše pronaći. Drugi korak je naravno kvalitetan lokot kao i njegovo pravilno korištenje. Ova dva koraka su najviše što možemo učiniti kako bi zaštitili našu imovinu.

Registracija će se vršiti u nedjelju, 22.05.2016. ispred ulaska u Sportsku dvoranu Gimnazije između 12:00 i 13:00 sati.
Ukoliko se zbog eventualnog velikog broja neće stići registrirati svi bicikli u nedjelju, registracija će se nastaviti u ponedjeljak 23.05.2016.  u 20:00, prije treninga a ispred ulaza u Policijsku upravu.

Na kraju, nadamo se da će se ukradeni bicikl pronaći i vratit osmijeh na lice našem Filipu.