2004/2005: POLOVIČAN USPJEH U BJELOVARU

28 velj

Jučer su dječaci rođeni 2004. godine i mlađi, pod vodstvom trenera Pranjića, u Bjelovaru odigrali utakmice 11. kola 1. HRLDB Sjever protiv Garešnice i Bjelovara. Protiv Garešnice, nakon nervoznog prvog poluvremena, odmah na početku drugog naši dječaci rade seriju 5:0 i time rješavaju pitanje pobjednika. Rezultat na kraju utakmice bio je 9:16. Drugu utakmicu, derbi kola protiv Bjelovara, obilježile su čvrste i agresivne obrane te bezidejni napadi s puno brzopletih šuteva. Naša obrana na trenutke je funkcionirala jako dobro i čvrsto, a na trenutke neagresivno i premekano. Najviše je zakazao napad što pokazuje i podatak da nismo uspjeli zabiti pogodak prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu izgledalo je malo bolje, imali smo više rješenja, no bilo je već prekasno. Bjelovar je pobijedio 11:6. Sada nam preostaje da se što bolje pripremimo za posljednje tri utakmice prvenstva  kako se više nikad ne bi ponovilo prvo poluvrijeme protiv Bjelovara. U goste nam za dva tjedna dolazi Varaždin, a nakon tog, u zadnjem kolu u Ludbregu, odmjerit ćemo snage s vršnjacima iz Preloga i Čakovca.

RK Garešnica – RK Koprivnica-Hangar 18   9:16 (5:6)
RK Bjelovar – RK Koprivnica-Hangar 18   11:6 (5:0)

Igrali su: Bogdanić, Canjuga, Evačić, Hemetek, Jadan, Janeković, Kovačić, Mikačić, Miklošić, Mikulić, Pranić, Sinković, Treščec, Sinjeri, Veh, Smiljan.
Trener: Antonio Pranjić