ePodravina.hr: Mladi koprivnički rukometaši slavili na Božićnom turniru u Čazmi

13 pro

Mlađi uzrasti RK Koprivnice-Hangar 18 jučer su nastupili na Božićnom turniru u Čazmi. Ekipa sastavljena od dječaka rođenih 2002. i 2003. godine (Koprivnica 1) osvojila je prvo mjesto, dok je druga koprivnička ekipa, sastavljena od dječaka rođenih 2004. i 2005., zauzela drugu poziciju.rk-koprivnica-cazma

Uz Koprivničance na turniru su još nastupili domaći RK Super Radio te RK Lipa iz Pakraca, a obje koprivničke ekipe bile su uvjerljivim rezultatima uspješnije.

Koprivnica-Hangar 18 1 u prvom je susretu rezultatom 22:7 nadvisila Super Radio iz Čazme, dok je sa 16:2 protiv Lipe bila još uvjerljivija. Koprivnica 2 protiv Lipe je slavila s visokih 18:11, a u nešto izjednačenijem susretu protiv Super Radija mladi Koprivničanci do pobjede su stigli rezultatom 16:11.