Koprivnica – SD Fran Galović. Gledatelja: 100. Suci: D.Bedeković i B.Peić. Nadzornik: M.Peković.
RK Koprivnica Hangar 18 : RK Daruvar 33:18 (14:11)
RK Koprivnica Hangar 18: Skupnjak, Horvat, Vlašić 2, M.Ivačić, L.Peričić 3, Karlović 5(1), B.Peričić 4, Kovačić 4, Peić 5, Lazar 3, Šumandl 1, Dujaković 3, Požgaj 1, Sabolić 2, Baronić, Žarić. Trener: Branko Krajačić.
RK Daruvar: Franketić 1, Bohar, Balog 1, Matošević 2(1), Barberić, Đopar 1, Halupecki, Putak, Varga, Ivančić 7, Rusmir 1, Antolić 5. Trener: Zoran Grkinić.
Sedmerci:Koprivnica Hangar 18: 1(1). Daruvar: 1(1).
Isključenja: Koprivnica Hangar 18: 8 min.: Ivačić, Peić i Dujaković (2+2). Daruvar: 2 min.: Rusmir.
Nove bodove i visoku pobjedu upisali su rukometaši Koprivnice Hangar 18, u utakmici 21.kola 3.HRL-e Sjever. Na domaćem parketu ugostili su simpatičnu ali neiskusnu i mladu ekipu Daruvara, koja nije mogla pružiti ozbiljniji otpor, pa i ne čudi ovako visoka pobjeda. Već od prve minute vidjelo se da je razlika u kvaliteti na strani koprivničkih rukometaša i da pitanje pobjednika nije upitno. Rezultatska prednost u 18.minuti, već je na +8 (12:4) ali neozbiljnost i opuštanje dozvoljavaju gostujućoj ekipi da smanji prednost domaćina, pa se na odmor odlazi sa svega +3 (14:11). Poslije dogovora u svlačionici, drugi dio susreta nešto ozbiljniji i stvari dolaze na svoje. Iz minute u minutu diže se prednost Koprivnice Hangar 18 a semafor na kraju pokazuje, konačnih +15 (33:18). Bila je to utakmica u kojoj su priliku za igru dobili svi igrači a njih jedanaest upisalo se u strijelce.
Trener: Branko Krajačić