[3. HRL SJEVER] NOVOM POBJEDOM SENIORI SE PRIBLIŽILI PRVOM MJESTU

26 velj

Kao što se i očekivalo, rukometaši Koprivnice Hangar 18 uspješno su odradili gostovanje u Vidovcu, kod druge ekipe istoimenog domaćina. Utakmicu iz prvog dijela prvenstva pamtimo po visokoj pobjedi Koprivnice od + 15 ali ovo nije bila preslika iste ali niti ista ekipa. Bitno izmijenjen, pojačan sastav Vidovca, dobro se nosio tijekom cijelog susreta sa favoriziranim koprivničkim rukometašima. Bolje otvaranje domaćina i visokih 5:1 u 5 minuti, zvonilo je na uzbunu i potrebu za prvi TO, poslije kojeg Koprivnica Hangar 18 poslaguje redove, poravnava rezultat a ubrzo i preuzima inicijativu i prednost, koja do poluvremena odlazi na +5 (20:15). Drugi dio utakmice je čista rutina. Koprivnica ima stalnu kontrolu rezultata i igre, dok domaći rukometaši pokušavaju uhvatiti priključak i smanjiti zaostatak, koji se kretao od -3 do -7 pogodaka razlike. Konačnih 38:32 u korist Koprivnice Hangar 18, rekli bi teže od očekivanog ali zasluženo osvojena nova dva boda. Sveukupno gledajući utakmica se igrala gotovo bez obrana a jedina prepreka napadačima bili su solidni vratari s obje strane.  Pucački raspoloženi kod domaćina Zrinski (10) a kod gostiju Peić (14).

Trener: Branko Krajačić

UTAKMICA 17.KOLA 3.HRL SJEVER

Vidovec – SD OŠ Vidovec. Gledatelja: 20. Suci: A.Očić i J.Svrtan. Nadzornik: D.Đurinović.

RK Vidovec 2 :  RK Koprivnica Hangar 18 32:38 (15:20)

RK Vidovec 2: Ozmec, Horenec, Jurinjek, Benko 1, Buhin 2, Farc 7(1), Šantek, Blaži 5, Vršić, Košić, Zrinski 10(1), Melnjak 2, Serini, Kolarić 5.  Trener: Boris Lilić.

RK Koprivnica  Hangar 18: Šprem (5+1), Horvat (13+1),  M.Ivačić, L.Peričić 1, Karlović 6(2), B.Peričić 5, Kovačić 4, Peić 14, Lazar 3, Šumandl, Žarić, Dujaković 1, Požgaj 4, Sabolić. Trener: Branko Krajačić.

Sedmerci: Vidovec 2: 3(2).Koprivnica Hangar 18: 3(1).

Isključenja: Vidovec 2: 4 min.: Blaži i Kolarić. Koprivnica Hangar 18: 4 min.: Dujaković i Ivačić.