Varaždin – SD Graberje. Gledatelja: 50. Suci: M. Medved i M. Murić. Nadzornik: M. Jeftić.

GRK Varaždin 1930 : RK Koprivnica Hangar 18   29:16 (11:6)
GRK Varaždin 1930: Tači 4, Gorski, Kranjec 1, Vojnović 4, Divjak 3, Car 1, Cerovečki, Buljubašić, Puček 7, Kuzmić, Budinski 3(2), Artić 2, Vargek 1, Brajša 2, Bobičanec 1, Baranašić.
Trener: Srećko Horenec.
RK Koprivnica Hangar 18: Jakupec, Koprivec, Šprem, Skupnjak, Sabolić, Dukić, Baronić, Klanac, Vlašić, Lazar 2, Ivačić 1, Kosmač 3, Šijak 5(1), Behin, Kovačić 2, Žarić 3.
Trener: Branko Krajačić.

Sedmerci: GRK Varaždin 1930: 2(2). Koprivnica Hangar 18: 1(1).
Isključenja: GRK Varaždin 1930: 10 min.: Tači 2+2 i Puček 2+2+2. Koprivnica Hangar 18: 10 min.: Lazar, Ivačić, Behin, Kovačić i Šprem.

Predstava za zaborav, u kojoj su kadeti Koprivnice Hangar 18 izgubili, (pre)velikom razlikom kod vršnjaka iz Varaždina. Loše otvaranje utakmice (0:3), prisililo je trenera Krajačića na pozivanje TO, već u 5.minuti, nakon čega se preslaguju koprivnički redovi i dolazi do rezultatskog izjednačenja. Period u kojem Koprivnica preuzima inicijativu i dolazi čak i do vodstva 5:4 (15.min.), nije trajao dugo. Gotovo početnički i neobjašnjivo, vanjska linija čini uzastopno niz tehničkih pogrešaka i dozvoljava protivniku da postigne nekoliko laganih pogodaka, uglavnom iz kontranapada, što i rezultira prednost domaćih rukometaša na poluvremenu (11:6). Drugi dio nije donio ništa novo, osim što je prednost domaćina rasla, a Koprivnički su rukometaši griješili još više i uglavnom jedva čekali posljednji sučev zvižduk. Teško je komentirati utakmicu, u kojoj izgubiš sa 13 pogodaka razlike ali u utakmici u kojoj napraviš toliko tehničkih pogrešaka, predaš toliko čistih lopti u ruke protivniku, i plus toga dođeš na utakmicu „bez vanjskih igrača“, ne možeš ni ništa bolje očekivati. Nadam se da smo i danas nešto naučili.

Trener: Branko Krajačić